Marotta o Icardim, Perisiciu i ostatnim meczu Interu

Kibice Interu
Kibice Interu fot. Sport pictures.eu

Po ostatnim spotkaniu Interu z Fiorentiną (3:3) wypowiedział się Beppe Marotta, prezes zarządu mediolańskiego klubu, który skrytykował decyzje sędziego, a także przy tej okazji powiedział kilka słów o sytuacji Mauro Icardiego i Ivana Perisicia.

Czytaj dalej…

– Co do naszego ostatniego meczu to jestem mocno rozczarowany. To był ewidentny błąd sędziego. Jestem z tego powodu mocno rozczarowany – powiedział działacz Interu Mediolan.

– Nie mówiliśmy o tym w szatni, ale myślę, że system VAR potrzebuje jeszcze udoskonalenia. Oczywiście nikt nie ma wątpliwości, że jego wprowadzenie jest dobre, ale władze ligi nadal muszą popracować nad jego użyciem – dodał.

– Icardi? Mówiliśmy o tym już wiele razy. Przestańcie za każdym razem pytać o jego kontrakt. Nic nie jest przekreślone pomiędzy nim a klubem, a on nadal jest częścią tej drużyny. Cały czas pracujemy nad przedłużeniem umowy – skomentował Marotta.

– Perisić? Nie ma żadnych problemów. Chorwat jest szczęśliwy w Mediolanie i wraz z całym zespołem celebrował gola – podsumował.

Beppe Marotta związał się z Interem w grudniu 2018 roku. Wcześniej przez ponad 8 lat pracował w Juventusie.

Komentarze