Marotta: Nie ma żadnych rozmów z Conte

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Dyrektor generalny Interu Mediolan, Beppe Marotta, powiedział, że medialne doniesienia odnośnie negocjacji z Antonio Conte są nieprawdziwe, a sama wizyta włoskiego szkoleniowca w mieście mody była zupełnie przypadkowa.

Czytaj dalej…

Włoskie media informowały w ostatnich tygodniach, że włodarze Interu rozglądają się za nowym trenerem. Najważniejszym kandydatem miał być Antonio Conte, którego ostatnio widziano nawet obok głównej siedziby Nerazzurrich. Dyrektor generalny Interu, Beppe Marotta, zaprzeczył jednak pogłoskom o negocjacjach.

– Mediolan jest dużym i pięknym miastem. Nic więc dziwnego, że odwiedzają go tacy ludzie jak Conte – rozpoczął żartobliwie Marotta.

– Nie zmienia to jednak faktu, że my już mamy trenera, a jest nim Spallettti. Wierzymy w niego i nic się nie zmieniło. Aktualnie Inter jest na trzecim miejscu w Serie A i walczy o wygraną w Lidze Europy. To dobre wyniki – dodał.

– Conte to trener światowej klasy, i każdy wie jakie są jego umiejętności, ale my już mamy osobę zatrudnioną na tym stanowisku – zakończył.

Dodajmy, że Conte pozostaje bez pracy od czasów zwolnienia z Chelsea w lecie 2017 roku. Włoski szkoleniowiec przyznał w ostatniej rozmowie ze Sky Sport Italia, że cieszy się z małej przerwy przerwy od futbolu, choć wróci do trenowania jeśli tylko nadarzy mu się dobra okazja.

Komentarze