Marotta: Kibice nie powinni martwić się kontraktem Icardiego

Serie A
Serie A

Dyrektor Interu Mediolan Giuseppe Marotta stwierdził, że kibice nie powinni się martwić kontraktem Mauro Icardiego. – Obie strony chcą kontynuować współpracę – stwierdził.

Czytaj dalej…

Żona Icardiego, Wanda Nara, która jednocześnie jest jego agentem, poinformowała niedawno, że obie strony są daleko od osiągnięcia porozumienia. Potwierdziła również, że otrzymała propozycje z dużych klubów w Hiszpanii, Anglii i Włoszech.

– Kibice nie powinni się martwić, nie ma potrzeby mówić o tym jako o kontrowersji – powiedział Marotta. – To typowa dynamika w klubie piłkarskim, szczególnie w obliczu zbliżających się terminów. Nie będzie problemu, bo obie strony chcą kontynuować współpracę i jest to wspólny mianownik, który dobrze wróży na przyszłość.

Wśród klubów zainteresowanych pozyskaniem Mauro Icardiego wymienia się Manchester United, Chelsea, Barcelonę, Real Madryt, Paris Saint-Germain i Juventus.

W obecnej umowie zawodnika znajduje się klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 110 milionów euro, ale jest ona ważna tylko dla zagranicznych klubów i może być aktywowana w dniach 1-15 czerwca.

Komentarze