Zawodnik Chelsea wciąż na radarze Milanu

Hakim Ziyech
Hakim Ziyech Pressfocus

AC Milan w tym sezonie w Serie A wciąż musi oglądać plecy Napoli, co nie w smak jest kibicom Rossonerich. Zimą mistrz Włoch postara się o dodatkowe wzmocnienia, aby dogonić w tabeli ligowej Błękitnych. Ekrem Konur przekazał, że na radarze Milanu wciąż znajduje się rezerwowy obecnie w Chelsea – Hakim Ziyech.

  • Milan rozważał latem sprowadzenie Hakima Ziyecha
  • Marokańczyk mało gra w Chelsea i chciałby odejść z zespołu
  • Rossoneri mogą powalczyć o jego pozyskanie w zimowym okienku transferowym

Brak regularności Ziyecha nie zraża włodarzy Milanu

Latem Milan starał się o transfer Hakima Ziyecha, jednak z operacji nic nie wyszło. Marokańczyk pozostał w Chelsea, gdzie nie cieszy się zaufaniem trenera Grahama Pottera. 29-latek rzadko otrzymuje szanse do gry, a w tym sezonie łącznie na boisku spędził zaledwie nieco ponad 250 minut. Nie udało mu się w tym czasie wpisać na listę strzelców ani zanotować asysty. 

Nie zraża to mimo wszystko Milanu, którzy postrzega Marokańczyka za dość ekonomiczną opcję do wzmocnienia ofensywy. Trener Stefano Pioli ceni sobie umiejętności 29-latka, którego kontrakt z Chelsea wygasa w czerwcu 2025 roku. Mimo braku gry został on powołany na Mistrzostwa Świata w Katarze do kadry Maroko. 

Ekrem Konur przekazał w piątek, że Ziyech wciąż znajduje się na liście życzeń Milanu. Niewykluczone, że w styczniu Rossoneri postarają się o jego pozyskanie. Możliwe, że na zasadzie wypożyczenia z opcją wykupu. Sam zawodnik byłby otwarty na przeprowadzkę do Mediolanu.

Komentarze

Comments 4 comments

Jak zawsze przyjacielu o mnie w samych superlatywach piszesz. Zgadzam się z tobą w kwestii, w której się ze mną podzieliłeś w trakcie zamknięcia dla obłąkanych, że Milanówek to farsa nie klub.
Ale najbardziej spodobało mi się to jak powiedziałeś, że Leało to strupek i dupek bo w ważnych meczach strzela w słupek. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

To ja impotent. Nadal bredzę. Nie mam swojego życia dlatego ciągle piszę durne komentarze. Chorobliwie szukam atencji, bo żadna dziewczyna ani chłopak mnie nie chcieli. Nawet mój pies by mnie nie kochał. Pozdrawiam fanów serie A. Będę tu bredził aż do śmierci.