Lazio wytypowało zastępcę Immobile

Mariano Diaz
Mariano Diaz PressFocus

Ciro Immobile doznał ostatnio kontuzji. Lazio rozważa wypożyczenie Mariano Diaza z Realu Madryt. By doszło do finalizacji tej operacji, napastnik musiałby jednak obniżyć swoje wymagania finansowe.

  • Ciro Immobile doznał kontuzji i Lazio poszukuje na rynku napastnika
  • W grę wchodzi wyłącznie wypożyczenie
  • Orły chciałyby sprowadzić Mariano Diaza. Musiałby jednak zgodzić się na znacznie mniejsze wynagrodzenie

Lazio chce wypożyczyć Mariano

W miniony weekend Lazio rozgrywało ligowe spotkanie z Sassuolo (2:0). Jeszcze przed upływem kwadransa Ciro Immobile zszedł z boiska. Poczuł ukłucie w okolicy uda i poprosił o zmianę. Później okazało się, że przez tę kontuzję może pauzować przez trzy tygodnie lub dłużej.

Nic zatem dziwnego, że walczące na trzech frontach Orły poszukują zatem zastępcy włoskiego snajpera. Lazio nie może podczas tego okienka wydawać znacznych kwot, a zatem w grę wchodzi wyłącznie wypożyczenie. O takim rozwiązaniu nie chciała słyszeć Salernitana, gdy dostała zapytanie o Federico Bonazzolliego. Rzymianie zwrócili się zatem w kierunku Realu Madryt.

Włosi marzą o sprowadzeniu Mariano Diaza. Kontrakt reprezentanta Dominikany z Królewskimi obowiązuje do końca sezonu. Jego rola w grze zespołu jest jednak marginalna. Carlo Ancelotti zupełnie na niego nie liczy. Problemem w przenosinach 29-latka do Rzymu mogą stanowić jego wymagania finansowe. W Hiszpanii zarabia pięć milionów euro rocznie. Nie może liczyć na taką kwotę w Lazio. Tam najwięcej – po cztery miliony euro – zarabiają Immobile oraz Sergej Milinković-Savić. Trener oraz dyrektorzy nie chcą zachwiać równowagi szatni, płacąc nowoprzybyłemu piłkarzowi najwyższą pensję w zespole.

Napastnik musi zatem obniżyć swoje żądania, jeśli chce wrócić do gry w piłkę. W tym sezonie rozegrał łącznie 25 minut w pięciu spotkaniach Realu Madryt.

Zobacz też: Milan może poszukać wzmocnień wśród piłkarzy Chelsea.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze