Roma chce Brazylijczyka. Wcześniej obserwowało go Lazio

Marcos Leonardo
Marcos Leonardo IMAGO / Fotoarena

Roma w dalszym ciągu poszukuje napastnika, który byłby w stanie wejść w buty kontuzjowanego Tammy’ego Abrahama. Teraz ze stołecznym klubem łączony jest utalentowany Marcos Leonardo, który nie tak dawno był w kręgu zainteresowań Lazio – informuje Gianluca Di Marzio.

  • Roma w dalszym ciągu poszukuje nowego napastnika
  • Teraz ze stołecznym klubem łączony jest Marcos Leonardo
  • Brazylijczyk wcześniej był na celowniku Lazio

Marcos Leonardo w kręgu zainteresowań Romy

Roma wciąż ma ogromny problem z obsadą pozycji napastnika na nowy sezon. Poważna kontuzja kolana Tammy’ego Abrahama nie jest jeszcze w pełni wyleczona, więc Jose Mourinho nie będzie mógł skorzystać na początku kampanii z podstawowego zawodnika. Z tego powodu zarząd bacznie przeczesuje rynek w poszukiwaniu “dziewiątki”.

Ze stołecznym klubem w ostatnich dniach był łączony Alvaro Morata oraz Gianluca Scamacca, a teraz Gianluca Di Marzio podał trzecie nazwisko napastnika, który latem może trafić do Rzymu i byłby tańszą opcją niż wymieniona wcześniej dwójka. Tym zawodnikiem jest Marcos Leonardo, nie tak dawno łączony z Lazio.

Utalentowany Brazylijczyk obecnie występuje w Santosie. W barwach tego klubu rozegrał łącznie 149 spotkań. Do tej pory udało mu się zdobyć 47 bramek oraz zanotować 11 asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia 20-latka na 17 milionów euro.

Sprawdź także: Genoa potwierdziła transfer byłego zawodnika Sampdorii

Komentarze