Brazylijski talent trafi do Lazio?

Marcos Leonardo
Marcos Leonardo PressFocus

Marcos Leonardo jest jedną z największych gwiazd trwających mistrzostw świata do lat 20. Według informacji przekazanych przez portal “UOL Esporte”, brazylijski napastnik jest na dobrej drodze, żeby wkrótce zasilić szeregi Lazio.

  • Marcos Leonardo błyszczy na młodzieżowym mundialu
  • 20-latek wkrótce może zawitać na boiska Serie A
  • Lazio złożyło już oficjalną ofertę za brazylijskiego napastnika

Marcos Leonardo zawita na Stadio Olimpico?

Marcos Leonardo w zeszłym miesiącu skończył dopiero 20 lat. Piłkarz obecnie przebywa na młodzieżowych mistrzostwach świata, gdzie jest jedną z największych gwiazd turnieju. Brazylijczyk poprowadził reprezentację do półfinału, po drodze czterokrotnie wpisując się na listę strzelców.

Jak donosi brazylijski portal “UOL Esporte”, Lazio w ostatnich dniach złożyło oficjalną ofertę za Marcosa Leonardo. Jednak Santos, obecny zespół zawodnika, oczekuje od “Biancocelestich” nieco większych pieniędzy. Klub wciąż liczy, że wartość 20-latka będzie rosła przez trwający mundial, jednak władze obu ekip są na dobrej drodze, żeby dopiąć wszystkie szczegóły transferu.

Wychowanek Santosu znajduje się również na oku Sportingu Lizbona oraz innego zespołu ze stolicy Włoch – Romy. Jednak to Lazio wysunęło się przed szereg i złożyli jako pierwsi ofertę transferową za Marcosa Leonardo.

Sprawdź także: Poznaliśmy najlepszych piłkarzy na poszczególnych pozycjach

Komentarze