Marca: Ronaldo odbudowuje relacje z byłymi kolegami z Realu

Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo fot. Grzegorz Wajda

Cristiano Ronaldo według informacji hiszpańskich dziennikarzy odbudowuje swoje mosty, które spalił, gdy zdecydował się odejść z Realu Madryt. W każdym razie powrót Portugalczyka do ekipy ze stolicy Hiszpanii wciąż jest mało prawdopodobny, czytamy na łamach hiszpańskiej Marki.

Czytaj dalej…

Cristiano Ronaldo latem 2018 roku zdecydował się na rozstanie z Realem. Reprezentant Portugalii podjął tym samym decyzję, aby kontynuować swoją piłkarską karierę w Juventusie FC, z którym związał się umową do końca czerwca 2022 roku,

W powszechnej opinii Ronaldo zerwał wszelkie kontakty ze swoimi byłymi kolegami z drużyny, z wyjątkiem Marcelo. Ostatnio sytuacja miała jednak ulec zmianie. Najpierw zawodnik miał poprosić swoich byłych kolegów z zespołu o bilet na El Clasico, z kolei później Portugalczyk zaprezentował inne przejawy sympatii do byłego klubu i kolegów z drużyny, twierdzi Marca.

Hiszpańska gazeta jednak stawia sprawę jasno, przekonując, że ewentualny powrót zawodnika do Realu na dzisiaj jest mało prawdopodobny. Nawet jeśli Ronaldo zdecyduje się rozstać z Juve po zakończeniu obecnego sezonu.

Powrót do Hiszpanii raczej niemożliwy

Odnotujmy, że w ostatnim czasie włoska prasa przekonywała, że Juventusowi w czasach pandemii koronawirusa coraz trudniej jest uzasadnić wydatek związany z utrzymaniem Portugalczyka, który rocznie zarabia ponad 30 milionów euro w szeregach klubu z Piemontu. Ta sama kwestia, wraz z innym systemem podatkowym dla osób o wyższych dochodach, sprawia, że ​​jest mało prawdopodobne, aby Real Madryt również mógł sobie pozwolić na płacenie tak wysokiej pensji piłkarzowi.

35-latek urodzony w Funchal w sezonie 2020/2021 wystąpił w pięciu spotkaniach, w których strzelił sześć goli, notując też jedną asystę.

Komentarze