Mandzukić podąży za Dybalą do Man Utd?

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Włoskie środki masowego przekazu sugerują, że za Paulo Dybalą do Manchesteru United może podążyć również Mario Mandzukić. Trwają rozmowy w sprawie ewentualnej przeprowadzki reprezentanta Argentyny do ekipy z Old Trafford w zamian za Romelu Lukaku. W trakcie negocjacji poruszone miało być również nazwisko chorwackiego piłkarza.

Czytaj dalej…

Informacje na temat możliwego transferu Mandzukicia do klubu z Premier League pojawiły się na łamach TuttoMercatoWeb i La Gazzetta dello Sport. Jest to podyktowane tym, że sternicy Starej Damy woleliby oddać Chorwata do angielskiej ekipy, zamiast dodawać gotówkę do transakcji związanej z wymianą Argentyńczyka na Belga.

Powyższy stan rzeczy może sprawić, że w szeregach Juve na najbliższą kampanię zostanie jednak Gonzalo Higuain, który będzie miał pełnić funkcję zmiennika dla pozyskanego nowego numeru “dziewięć”, którym miałby być oczywiście o Lukaku.

Dodajmy natomiast, że wypożyczony ostatnio do Chelsea FC piłkarz regularnie grał w ostatnich meczach kontrolnych Bianconerich.

Nie można zapominać, że czasu na sfinalizowanie transakcji jest coraz mniej, bo okno transferowe w Anglii zamyka się 8 sierpnia.

Komentarze