Mancini odpowiada Balotellemu. “Za bardzo kocham Mario”

Roberto Mancini
Roberto Mancini PressFocus

Powołanie Mateo Reteguiego wzbudziło niemałe kontrowersje. I to nawet pomimo tego, że zawodnik argentyńskiego Club Atlético Tigre wpisał się na listę strzelców w debiucie w kadrze Włoch. W tej kwestii wypowiedział się m.in. Mario Balotelli. Teraz byłemu reprezentantowi Italii opowiedział Roberto Mancini.

  • Reprezentacja Włoch przegrała z Anglią w pierwszym meczu el. do ME 2024, a bramkę dla Italii zdobył debiutant, Mateo Retegui
  • W kontekście powołania zawodnika z argentyńskim paszportem wypowiedział się Mario Balotelli
  • Teraz napastnikowi odpowiedział Roberto Mancini

Reprezentacja Włoch. Mancini w ciekawy sposób reaguje na słowa swojego byłego podopiecznego

“We Włoszech brakuje napastników”, stwierdził Roberto Mancini Lekarstwem na przypadłość, która zgodnie z wypowiedzią selekcjonera reprezentację Włoch, było powołanie Mateo Reteguiego, który w pojedynku z Anglią zaliczył swój pierwszy występ w błękitnej koszulce. Swojemu byłemu trenerowi postanowił odpowiedzieć Mario Balotelli:

– We Włoszech są napastnicy i są w odpowiedniej dyspozycji, zaufaj mi – napisał Super Mario na swoim Instagramie. – Żal to uczucie tych, którzy regularnie nie wyciągają wniosków i nie docierają do sedna sprawy, gdy już wszystko się kończy. Albo po prostu nigdy tam nie docierają – dodał snajper FC Sion.

Mancini zareagował nie tylko na krytykę dotyczącą włączenia do kadry zawodnika z argentyńskim paszportem, ale także na słowa piłkarza, który w kadrze Azzurrich rozegrał 36 spotkań:

– Retegui zasługiwał na grę od pierwszej minuty. Na boisku jest niezwykle silny. Nie mówi ani słowa po włosku? Jest tu od 3 dni, to normalne, że nadal mów po hiszpańsku. To bezsensowna kontrowersja! Wypowiedź Balotelliego? Za bardzo kocham Mario. Mam nadzieję, że będzie w dobrej dyspozycji.

Komentarze