Man Utd wróci zimą do tematu pozyskania Mandzukicia?

Mario Mandzukić
Mario Mandzukić fot. Grzegorz Wajda

Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że Manchester United poważnie bierze pod uwagę powrócenie zimą do tematu pozyskana Mario Mandzukicia z Juventusu FC. Czerwone Diabły były bliskie pozyskania Chorwata latem, ale ostatecznie zrezygnowały ze względu na obawy wynikające z wieku piłkarza.

Czytaj dalej…

Ostatnio jednak fakt, że Man Utd rozstał się z Romelu Lukaku, a kontuzje mają Anthony Martial i Marcus Rashford sprawiły, że ekipa z Old Trafford potrzebuje wzmocnień w ofensywie.

The Independent sugeruje, że menedżer Czerwonych Diabłów w osobie Ole Gunnara Solskjaera ostatnio spotkał się z wiceprezesem klubu Edem Woodwardem, a celem tego spotkania miała być rozmowa na temat wzmocnienia ataku drużyny.

Niewykluczone zatem, że w trakcie zimowej sesji transferowej wróci temat pozyskania Mandzukicia, który w szeregach Juve ostatnio nie ma zbyt wielu okazji do gry, przegrywając rywalizację z Cristiano Ronaldo, Gonzalo Higuainem i Paulo Dybalą. Warto też dodać, że chorwacki napastnik nie znalazł się w kadrze Starej Damy na fazę grupową Ligi Mistrzów.

Komentarze