Man Utd szykuje ofertę za Onanę. Inter może liczyć na wielką kasę

Andre Onana
Andre Onana fot. Imago/Gribaudi

Manchester United wyrósł na faworyta w rywalizacji o Andre Onanę. Inter Mediolan może niedługo otrzymać ofertę na poziomie aż 50 milionów euro – informuje “La Gazzetta dello Sport”.

  • Inter Mediolan jest gotowy sprzedać Andre Onanę
  • Manchester United przygotowuje ofertę na poziomie 50 milionów euro
  • Z negocjacji w sprawie transferu wycofała się Chelsea

Nerrazzuri zarobią duże pieniądze

Inter Mediolan jest otwarty na sprzedaż Andre Onany, który po świetnym sezonie generuje bardzo duże zainteresowanie. Kameruńczyk to ważna postać zespołu, natomiast ograniczenia finansowe zmuszają Nerrazzurich do regularnych pożegnań z wartościowymi graczami.

Bramkarzem bardzo długo interesowała się Chelsea. Wystosowała nawet oficjalną ofertę, lecz nie zadowoliła ona władz Interu. Z uwagi na spore oczekiwania, The Blues wycofali się z negocjacji. Pozostał w nich natomiast Manchester United, który dla samego Onany jest preferowanym kierunkiem.

Czerwone Diabły najprawdopodobniej pożegnają się z Davidem De Geą. Poszukują więc bramkarza, który stanie się nowym numerem jeden między słupkami. “La Gazzetta dello Sport” przekonuje, że w ciągu tygodnia Manchester United złoży za Onanę ofertę w wysokości 50 milionów euro.

Zobacz również: Reprezentant Włoch nie poradził sobie w Premier League. Milan wyciągnie do niego pomocną dłoń?

Komentarze