Man Utd i PSG chcą pozyskać pomocnika Lazio

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. PressFocus

Sergej Milinkovic-Savic to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych serbskich piłkarzy. Zawodnik w Lazio niejednokrotnie prezentował swoje niezwykłe umiejętności. Niewykluczone, że piłkarz wkrótce zmieni pracodawcę, o czym w mediach społecznościowych poinformował dziennikarz Nicolo Schira.

  • Sergej Milinkovic-Savic to jeden z najbardziej rozchwytywanych zawodników na rynku transferowym
  • Nowe informacje na temat Serba przekazał dziennikarz Nicolo Schira
  • Pomocnik Lazio znalazł się na celowniku gigantów europejskiej piłki

Milinkovic-Savic może pożegnać się z Lazio

Sergej Milinković-Savic jest zawodnikiem klubu z Serie A od 2015 roku. 26-latek trafił do Lazio z belgijskiego Genk. Kosztował wówczas 12 milionów euro. Dzisiaj wartość zawodnika jest znacznie większa.

Już w 2019 roku Manchester United miał plan, aby pozyskać Milinkovicia-Savicia. Sternicy Czerwonych Diabłów byli gotowi wyłożyć 60 milionów na transakcję z udziałem Serba.

Dziennikarz Nicolo Schira na Twitterze przekazał, że Milinkovic-Savic wciąż znajduje się na celowniku Man Utd. Środkowy pomocnik jest też w kręgu zainteresowania władz Paris Saint-Germain. Lazio jest gotowe wyrazić zgodę na transfer, jeśli pojawi się chętny, który zaoferuje 70 milionów euro.

Reprezentant Serbii w tej kampanii wystąpił w 23 spotkaniach, notując w nich pięć trafień i tyle samo asyst. Obecna umowa zawodnika obowiązuje do końca czerwca 2024 roku.

Zespół Milinkovicoia-Savica plasuje się aktualnie na ósmym miejscu w tabeli Serie A. Lazio w spotkaniu 19. kolejki ligi włoskiej zmierzy się w środwe (22 grudnia) z Venezią.

Czytaj więcej: Newcastle przed transferowym eldorado, Dzeko na celowniku Srok

Komentarze

Na temat “Man Utd i PSG chcą pozyskać pomocnika Lazio