Man Utd i PSG chcą Douglasa Costę

Douglas Costa
Douglas Costa fot. Grzegorz Wajda

Według informacji  Le10Sport sternicy Manchesteru United i Paris Saint-Germain rywalizują między sobą o to, aby pozyskać Douglasa Costę z Juventusu FC. Brazylijczyk w trakcie trwającej kampanii zmagał się z kontuzjami, zawieszenia, a ponadto miał wypadek samochodowy.

Czytaj dalej…

Douglas Costa w trakcie trwającego sezonu wystąpił łącznie w 24 spotkaniach, w których strzelił jednego gola, notując też dwie asysty.

Warto zaznaczyć, że zawodnik już wcześniej był łączony przez media z przeprowadzką do Man Utd, jak również do Chelsea FC. Niemniej przedstawiciele Starej Damy nie byli zainteresowani sprzedażą piłkarza. Najnowsze doniesienia są natomiast takie, że sytuacja Douglasa Costy uległa zmianie.

28-latek trafił do Juve w lipcu 2017 roku, będą najpierw wypożyczonym do turyńskiej ekipy, a dopiero latem 2018 roku zawodnik trafił do teamu z Piemontu na zasadzie transferu definitywnego, kosztując łącznie włoski klub 46 milionów euro. Obecny kontrakt Douglasa Costy z Juve obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze