Malinowski nie dla Torino, prezydent zdementował medialne doniesienia

Ruslan Malinowski
Ruslan Malinowski fot. Imago / Belga

Rusłan Malinowski wygląda na to, że tego lata nie zmieni barw klubowych, a przynajmniej nie zasili szeregów Torino FC. Prezydent klubu z Torino w jednej z ostatnich wypowiedzi dla mediów przekazał, że nie były prowadzone żadne rozmowy z Olympique Marsylia w sprawie transferu.

  • Nie ma tematu transferu Ruslana Malinowskiego do Torino
  • Zdecydowane stanowisko w sprawie wyraził prezydent klubu z Turyrnu cytowany przez Fabrizio Romano na X
  • Ukrainiec aktualnie broni barw Olympique Marsylia

Malinowski nie trafi do Torino

Rusłan Malinowski to zawodnik, który w przeszłości grał już w Serie A. Bronił barw Atalanty. Jednocześnie zawodnik nie powinien mieć kłopotu z aklimatyzacją, gdyby przyszło mu wrócić do Włoch. Okazuje się jednak, że to nie takie pewne, jak wydawało się jeszcze niedawno.

“Nie wiem, skąd wzięły się plotki o Rusłanie Malinowskim. Mogę zagwarantować, że nie ma go na naszej liście życzeń. Nie negocjowaliśmy z Olympique Marsylia w sprawie jego transferu” – napisał dziennikarz Fabrizio Romano na X, cytując słowa Urbana Cairo.

30-letni piłkarz został w minionym miesiącu wykupiony przez francuski klub z ekipy z Bergamo za 10 milionów euro. Wcześniej zawodnik grał w OM na zasadzie wypożyczenia. Obecny kontrakt Ukraińca z przedstawicielem Ligue 1 obowiązuje do końca czerwca 2026 roku.

W poprzednim sezonie Malinowski wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, licząc wszystkie rozgrywki i występy w Atalancie oraz OM. Zdobył trzy bramki i zaliczył trzy kluczowe podania.

Czytaj więcej: Torino blisko ciekawego transferu do pomocy

Komentarze