Maldini spotka się ze znanym agentem. Na stole kilka nazwisk

Paolo Maldini
Paolo Maldini PressFocus

Jorge Mendes w najbliższych dniach ma przylecieć do Mediolanu, aby spotkać się z dyrektorem sportowym AC Milanu – Paolo Maldinim. Portugalczyk będzie starał się umieścić w zespole Rossonerich swoich klientów.

  • Jorge Mendes to jeden z najlepszych agentów na świecie
  • Jego klientem do niedawna był Cristiano Ronaldo
  • 57-latek spotka się z Paolo Maldinim

Marco Asensio oraz Adama Traore trafią na San Siro?

Superagent Jorge Mendes w ostatnim czasie spotkał się z prezesem FC Barcelony – Joanem Laportą. Wygląda na to, że 47-letni Portugalczyk będzie kontynuował swój tour po europejskich klubach i tym razem przyleci do Mediolanu na rozmowy z dyrektorem sportowym AC Milanu – Paolo Maldinim.

Jorge Mendes ma do zaoferowania takich piłkarzy jak Marco Asensio z Realu Madryt, Renato Sanches z PSG, Manuel Ugarte ze Sportingu Lizbona, Adama Traore z Wolverhampton Wanderers czy Alejandro Balde z FC Barcelony. Rossoneri szukają jakościowych wzmocnień przed nowym sezonem.

Mistrz Włoch już od jakiegoś czasu obserwuje sytuację Marco Asensio czy Renato Sanchesa, a obaj zawodnicy latem najprawdopodobniej będą na rynku.

Podopieczni Stefano Piolego zajmują dopiero czwarte miejsce w Serie A, ale zameldowali się już w ćwierćfinale Ligi Mistrzów po jedenastu latach przerwy.

Komentarze