Maldini rozchwytywany przez kluby Serie A

Daniele Maldini
Daniele Maldini fot. PressFocus

Daniele Maldini według informacji CalcioMercato.com wkrótce może zmienić pracodawcę. Ofensywny pomocnik znalazł się na celowniku Hellas Werony, czy Spezii Calcio.

  • AC Milan może wkrótce rozstać się z Daniele Maldinim
  • 20-letni pomocnik znajduje się na celowniku dwóch teamów z Serie A
  • Chętne na pozyskanie młodego piłkarza są takie kluby jak Hellas Werona, czy Spezia Calcio

Maldini może pożegnać Milan

Daniele Maldini w ostatnim czasie bronił barw AC Milan. W szeregach mistrzów Serie A piłkarz nie może jednak liczyć na regularne występy. W związku z tym bardzo możliwe jest, że zawodnik niebawem zmieni klub.

CalcioMecato.com twierdzi, że Daniele Maldini jest rozchwytywany przez dwie ekipy. 20-latek znajduje się na celowniku takich ekip jak Hellas Werona, czy Spezia Calcio. Rynkowa wartość piłkarza wynosi dwa miliony euro.

W ostatniej kampanii młody zawodnik rozegrał 13 spotkań w koszulce Rossonerich. Daniele Maldini jest synem Paolo i wnukiem Cesare, którzy łącznie mają na swoim koncie 1312 występów w ekipie ze Stadio san Siro.

Daniele Maldini ma umowę ważną z Czerwono-czarnymi do końca czerwca 2024 roku. Jak dotąd rozegrał w Milanie łącznie 15 meczów w Serie A, notując w nich jedno trafienie. Mimo młodego wieku ma już na swoim koncie jedno Scudetto.

Rossoneri już w drugi weekend sierpnia zaczną nową kampanię w Serie A. Pierwszym rywalem Milanu będzie Udinese Calcio. Spotkanie odbędzie się 13 sierpnia o 18:30. Tydzień póxniej na drodze mediolańczyków stanie Atalanta.

Czytaj więcej: Pioli spokojny o wzmocnienia Milanu

Komentarze

Comments 2 comments