Maldini: Nie wiem, czy będzie dla mnie miejsce w Milanie

Paolo Maldini
Paolo Maldini fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Cały czas niejasna jest przyszłość Paolo Maldiniego w AC Milanie. Co ciekawe nawet sam zainteresowany nie wie, co go czeka w niedalekiej przyszłości. Były reprezentant Włoch udzielił krótkiej wypowiedzi na ten temat przed kamerą DAZN tuż przed starciem Rossonerich z Juventusem FC.

Czytaj dalej…

Maldini może zostać wiceprezydentem Milanu, będąc jednocześnie ambasadorem klubu. Podobną rolę w Juve ma Pavel Nedved. Kłopot w tym, że ikona Czerwona-czarnych nie potrafi pogodzić się z tym, że Ralf Rangnick ma być w Milanie nie tylko trenerem, ale również ma odpowiadać za politykę transferową klubu.

– Nie wiem, czy w przyszłości znajdzie się dla mnie miejsce w klubie. Na razie skupiam się na tym, aby Milan jak najlepiej zakończył sezon. Wciąż jest dużo spotkań do rozegrania, a drużynę stać na wiele dobrego. Dopiero po zakończeniu rozgrywek będzie można się zastanowić, co dalej – powiedział Maldini cytowany przez Football Italia.

Włoch został wprost zapytany, czy chce zostać w klubie. Odpowiedź była zaskakująca. – To trudne pytanie. W każdym razie moja więź z Milanem nie podlega dyskusji, tego każdy może być pewny – zakomunikował Maldini.

Komentarze