Łukasz Skorupski zwalczył koronawirusa

Łukasz Skorupski
Łukasz Skorupski PressFocus

Portal Calciomercato.com poinformował, że Łukasz Skorupski otrzymał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Polski bramkarz zachorował na zgrupowaniu kadry narodowej.

Łukasz Skorupski wróci do treningów z Bologną

Jak poinformował portal Calciomercato.com, Łukasz Skorupski uzyskał negatywny wynik testu na obecność koronawirusa w organizmie. Polski bramkarz jeszcze w środę powróci do Włoch.

To samo źródło podało, że przeprowadzonym badaniem było pobranie wymazu, wynik którego pozwolił 29-latkowi powrócić do pracy z klubem Serie A.

Skorupski stopniowo będzie wprowadzany do treningu w ciągu kilku najbliższych dni po tym, jak zakaził się koronawirusem na zgrupowaniu reprezentacji Polski.

Bramkarz w wyniku choroby nie mógł wystąpić w spotkaniu, w którym jego Bologna uległa Interowi (0:1) w ostatniej kolejce włoskiej ekstraklasy. W klubie liczą, że Skorupski szybko wróci do pełnej dyspozycji i będzie w stanie wystąpić przeciwko swojej byłej drużynie, Romie. To właśnie z rzymianami zmierzy się Bologna w najbliższą niedzielę.

29-latek trafił do obecnego zespołu w lipcu 2018 roku, gdy postanowił opuścić Giallorossich. Dla trenera Sinisy Mihajlovicia jest niekwestionowanym numerem jeden między słupkami. Wystąpił w 21 spotkaniach Serie A, w których zanotował cztery czyste konta. Jego Bologna jest już niemal pewna utrzymania. Na dziewięć kolejek przed końcem rozgrywek włoskiej ekstraklasy zajmuje jedenaste miejsce z przewagą dwunastu oczek nad osiemnastym Cagliari Calcio.

AS Roma
Bologna
Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 11. kwietnia 2021 17:58.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze