Lukaku: wreszcie odzyskuję pewność siebie

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Pressfocus

Romelu Lukaku ustrzelił dublet, a Inter Mediolan pewnie pokonał na wyjeździe Empoli, przełamując ligową niemoc. Belgijski napastnik wypowiedział się na temat swojego powrotu do formy.

  • Inter Mediolan pokonał w niedzielę Empoli aż 3-0
  • Dwie bramki strzelił Romelu Lukaku
  • Belg opowiedział o powrocie do wysokiej formy

“Te barwy wymagają pełnego poświęcenia”

Inter Mediolan w ostatnich tygodniach fatalnie prezentował się w Serie A. W niedzielę wreszcie udało się przełamać ligową niemoc i pewnie pokonał Empoli. Ogromny udział w trzybramkowym zwycięstwie miał Romelu Lukaku, który zaliczył dublet i asystował przy trafieniu Lautaro Martineza. Belg zapewnia, że wreszcie wraca do formy i odzyskuje pewność siebie.

Te barwy wymagają od Ciebie pełnego poświęcenia. Możliwość prezentowania się we Włoszech, jednej z najbardziej wymagających lig na świecie, to coś za co zawsze będę wdzięczny temu klubowi. Jestem tym kim jestem również dzięki Interowi.

Wreszcie wracam do optymalnej formy i odzyskuję pewność siebie. To pozwala Ci widzieć więcej, kiedy nie musisz nic udowadniać to łatwiej dostrzegać Ci kolegów i zaliczać asysty jak ta do Lautaro. Cieszę się z jego gola, tak jakbym skompletował hat-tricka.

Moja przyszłość? To nie czas na analizowanie plotek. Chce dać całego siebie Interowi, jestem tu teraz potrzebny – przekonuje Lukaku.

Zobacz również: Inzaghi: Lukaku będzie miał nasze wsparcie w walce z rasizmem

Komentarze