Lukaku w planach głównego kandydata na nowego menedżera Chelsea

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Grzegorz Wajda

Chelsea według informacji La Gazzetta dello Sport w sezonie 2022/2024 będzie prowadzona przez Mauricio Pochettino. Argentyńczyk jest podobno zwolennikiem zatrzymania Romelu Lukaku w ekipie ze Stamford Bridge.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Romelu Lukaku
  • Belg latem pożegna się z Interem Mediolan, a ciekawe wieści na jego temat przekazał dziennik La Gazzetta dello Sport
  • Zawodnik może otrzymac kolejna szansę w Chelsea

Lukaku może spróbować po raz kolejny podbić serca kibiców The Blues

Chelsea w trakcie kończącej się kampanii jest jednym z największych rozczarowań w Premier League. Tymczasem ciekawe wieści pojawiły się we włoskich mediach na temat Romelu Lukaku. Belg po sezonie wróci z Interu Mediolan do ekipy z Londynu.

La Gazzetta dello Sport przekonuje, że Mauricio Pochettino, mogący zastąpić Franka Lamparda na stanowisku menedżera The Blues, może chcieć zatrzymać Lukaku. Mimo że pojawiały się głosy, że nie znajdzie się dla zawodnika miejsce w ekipie ze Stamford Bridge.

Londyńczycy nie zagrają w europejskich rozgrywkach w kolejnej kampanii, ale Pochettino ma zamiar odbudować zespół. Doświadczony trener podobno postrzega Lukaku jako tego gracza, który może mu pomóc w tym procesie. Pochettino i Boehly dadzą napastnikowi czas na rozważenie ich oferty.

“Lukaku otrzyma propozycję roli w tym wszystkim, z myślą o ożywieniu swojej kariery w najważniejszej lidze na świecie” – podsumowuje największy sportowy dziennik we Włoszech.

Czytaj więcej: Inter zabawił się w Weronie, Juve wykonało plan. Wpadka Romy i Milanu

Komentarze