Lukaku uciął spekulacje. “Zostaję w Interze”

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku PressFocus

Wraz z odejściem Antonio Conte z Interu pojawiły się plotki, wedle których Mediolan miałby opuścić również Romelu Lukaku. Belg wyznał jednak, że rozmawiał już z nowym szkoleniowcem Nerazzurrich i nie zamierza opuszczać San Siro.

  • Romelu Lukaku wyznał, że zamierza zostać w Interze
  • Belg powiedział też, że rozmawiał już z nowym trenerem Nerazzurrich. Corriere dello Sport nie ma wątpliwości, że napastnik miał na myśli Simone Inzaghiego

Lukaku nie zamierza odchodzić z Interu

Po tym, jak z Interem pożegnał się Antonio Conte, który poprowadził klub do pierwszego scudetto od jedenastu lat, pojawiły się plotki dotyczące odejścia najważniejszych graczy Nerazzurrich. Romelu Lukaku przygotowuje się obecnie do mistrzostw Europy z reprezentacją Belgii. W rozmowie z belgijską telewizją uciął jednak spekulacje i przyznał, że nie planuje przeprowadzki.

Tak, zostaję w Interze. Rozmawiałem już z naszym przyszłym szkoleniowcem. Może nie powinienem tego jeszcze mówić publicznie, ale ta rozmowa miała bardzo pozytywny wydźwięk. Razem z tym trenerem postawię sobie za cel sięgnięcie po kolejne mistrzostwo. Dobrze czuję się w Interze. Kiedy usłyszałem o odejściu Antonio Conte było ciężko, ale mamy grupę głodną sukcesu – powiedział 28-letni napastnik.

Według Corriere dello Sport, szkoleniowcem, o którym mówił Lukaku jest Simone Inzaghi. Włoch ma w najbliższym czasie zostać ogłoszony następcą Antonio Conte.

Romelu Lukaku ma za sobą bardzo dobry sezon. W 44 spotkaniach w barwach Interu zanotował 30 bramek i 10 asyst. Teraz celuje w mistrzostwo Europy wraz z reprezentacją Belgii.

Komentarze