Lukaku przeprosił kibiców Interu. ”Wiem, że tam wrócę”

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Grzegorz Wajda

Romelu Lukaku tęskni za grą dla Interu. Belg udzielił wywiadu, w którym przekonuje, że chciałby ponownie grać dla aktualnego mistrza Włoch.

  • Latem 2021 roku Romelu Lukaku opuścił Inter na rzec Chelsea
  • Belg wyjaśnił przyczynę tego transferu
  • 28-latek zwrócił się także do kibiców aktualnego mistrza Włoch

Szczere wyznanie Lukaku

Inter latem tego roku potrzebował dużego zastrzyku gotówki. Uzyskał go między innymi dzięki sprzedaży Romelu Lukaku do Chelsea za 115 milionów euro. Belg przyznał jednak, że nie czuje się szczęśliwy w aktualnym zespole. 28-latek wrócił pamięcią do opuszczenia aktualnego mistrza Włoch.

Myślę, że wszystko, co zdarzyło się latem, nie powinno być takie, jakie było. To, jak odszedłem z Interu, mój dialog z fanami… To mnie uwiera, bo to nie ja powinienem się wówczas wypowiedzieć. Teraz jest odpowiedni czas na podzielenie się swoimi emocjami. Zawsze mówiłem, że mam Inter w sercu. Wiem, że tam wrócę. Naprawdę mam taką nadzieję – powiedział Belg.

Kocham Włochy. Liczę na to, że wrócę do Nerazzurrich i to nie u schyłku kariery, ale gdy nadal będę na szczycie, by wygrać kolejne trofea. Chcę przeprosić fanów Interu. Moje wyczucie czasu było złe. To, co zrobiliście dla mnie i dla mojej rodziny, pozostanie ze mną na zawsze – kontynuował 28-latek, który wyjawił przyczynę opuszczenia Interu.

Czy to przez odejście Conte odszedłem z klubu? Nie, chodziło jedynie o przedłużenie mojego kontraktu, gdyby zgodzili się przedłużyć moją umowę, to dzisiaj ten wywiad robilibyśmy w Mediolanie, a nie Londynie – rzekł Lukaku.

Po zdobyciu mistrzostwa, poszedłem do zarządu prosić o nowy kontrakt, czułem się dobrze, jednak oni nie chcieli mi zaproponować nowej umowy. Nie chciałem odchodzić do Chelsea, ponieważ odszedł Conte, gdyby Inter zaoferował mi nową umowę, to bym został – uzupełnił snajper Chelsea.

Czytaj także: Największe rozczarowania włoskiej piłki w 2021 roku. Kto zawiódł najbardziej?

Komentarze

Na temat “Lukaku przeprosił kibiców Interu. ”Wiem, że tam wrócę”