Lukaku przeprasza fanów Interu. “Jesteśmy jeszcze bardziej zjednoczeni”

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku Pressfocus

Romelu Lukaku udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoim powrocie do Interu. Belgijski napastnik przeprosił kibiców za odejście do Chelsea.

  • Tego lata Inter ogłosił, ze ich barwy ponownie będzie reprezentował Romelu Lukaku
  • Belg udzielił ważnego wywiadu
  • Napastnik mediolańczyków przeprosił fanów Interu za odejście do Chelsea

Lukaku wytłumaczył powrót do Mediolanu

Rok trwała nieobecność Romelu Lukaku w Interze po jego hitowym transferze do Chelsea. Powrót do londyńskiego klubu okazał się błędem Belga, który nie grał regularnie oraz miał problem ze strzelaniem tylu goli, ilu by chciał. Piłkarz rozumie, że nie powinien był rozstawać się z mediolańczykami.

Myliłem się w wielu sprawach. Chciałem wrócić, ponieważ Chelsea była moją drużyną, gdy byłem młody. Myślałem, że mogę być bohaterem, a tak nie było. W marcu wiedziałem, że jest okazja do powrotu. Później pod koniec sezonu wykonaliśmy świetną robotę z klubem i mogłem wrócić – przyznał Lukaku, który został wypożyczony z Chelsea na rok. Belg opowiedział co robił, aby ponownie dopasować się do Interu.

Starałem się dopasować do zespołu najlepiej, jak mogłem, ponieważ gra on inaczej niż wcześniej. Wszyscy zawodnicy dokonali ważnego wzrostu, muszę dobrze się dopasować i zrozumieć pomysły trenera. W ciągu roku miałem dużo kontaktu z kolegami z drużyny, dla mnie było to tak, jakbym nigdy stąd nie odszedł. Widziałem, że każdy gracz ma więcej chęci do wygrania, każdy mecz to albo życie, albo śmierć. Jesteśmy jeszcze bardziej zjednoczeni niż wcześniej – wyznał belgijski napastnik. Wyraził on skruchę wobec fanów Interu.

Dobrze jest robić wszystko dla Interu. Dziękuję fanom za miłość do mnie i mojej rodziny. Przepraszam, że was zostawiłem, ale muszę to pokazać na boisku. Mam nadzieję, że dzięki moim występom miłość powróci do tej sprzed mojego odejścia – wytłumaczył Lukaku.

Czytaj także: Nowi gracze trafią do Turynu. Znamy szczegóły transakcji

Komentarze

Comments 3 comments

Hahaha wy patałachy wioskowe, grzecznie na kolanko i ssać kule wielkiego Belga bo tylko do tego się nadajecie. Zwłaszcza Anglia go zweryfikowała jak pakował gola za golem w Evertonie, ta?
Nie jego wina że muły i cwelsi to śmiechowe klubiki, ilu jeszcze cwelsi musi kupić napastników by jakiś się sprawdził, 20?
Ahahahahaha