Lukaku podjął decyzję dotyczącą Chelsea

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Imago / Belga

Romelu Lukaku według doniesień dziennikarza Gianluki Di Marzio uzgodnił, że nie rozpocznie sezonu z Chelsea. Obie strony miały podjąć decyzję, że Belg nie zacznie przygotowań do nowej kampanii z ekipą ze Stamford Bridge, które właśnie się zaczynają.

  • Cały czas niejasna jest przyszłość Romelu Lukaku
  • Dziennikarz Gianluca Di Marzio przekazał, że Belg nie zacznie przygotowań z Chelsea
  • Zawodnik jest zdecydowany na przeprowadzkę do Interu Mediolan

Lukaku z konkretnymi ustaleniami z Chelsea

Romelu Lukaku w ostatnim sezonie występował w Interze Mediolan. Pierwsza część rozgrywek 2022/2023 w wykonaniu reprezentanta Belgii w ekipie z ligi włoskiej nie była udana. Wpływ na taki obrót wydarzeń miały kłopoty zdrowotne. Finisz w wykonaniu zawodnika był jednak naprawdę niezły.

Tymczasem według ostatnich wieści Gianluki Di Marzio napastnik jest zdeterminowany, aby kontynuować karierę we Włoszech. Lukaku ma jednocześnie nadzieję, że uda mu się jak najszybciej przenieść się do Interu. To ma mieć wpływ, że piłkarz nie zacznie okresu przygotowawczego w Chelsea.

Ostatnie doniesienia sugerują, że Nerazzurri przygotowuje się do zaoferowania 30-35 milionów euro za Lukaku. Sternicy Interu podobno już zaczęli prowadzić rozmowy z agentem piłkarza, kiedy najlepiej dopiąć transfer. Godne uwagi jest to, że jedna propozycja klubu z Mediolanu, wynosząca 25 milionów euro, została już odrzucona.

Czytaj więcej: Inter wciąż chce Lukaku. Przygotowuje kolejną ofertę

Komentarze

Na temat “Lukaku podjął decyzję dotyczącą Chelsea