Lukaku: Nie interesują mnie wyniki Juve

Romelu Lukaku
Romelu Lukaku fot. Vladimir Astapkovich / Sputnik/ Hepta / Sport

Romelu Lukaku zdobył bramkę na wagę zwycięstwa Interu Mediolan w boju przeciwko Bolognie FC. Belg nie ukrywał po zakończeniu spotkania, że czuł odpowiedzialność na tym, że musi egzekwować bardzo ważny rzut karny w doliczonym czasie rywalizacji toczonej na obiekcie w Bolonii.

Czytaj dalej…

– To była bardzo ważna “11”, bo od niej zależało, czy wygramy – mówił Lukaku w rozmowie ze Sky Sport Italia.

– Rywale zagrali przeciwko nam z bardzo dużą intensywnością. Muszę przyznać, że Bologna zrobiła na mnie dzisiaj bardzo dobre wrażenie. Na szczęście zagraliśmy z bardzo dobrym nastawianiem, co sprawia, że możemy być szczęśliwi – kontynuował zawodnik.

– Cieszę się, że mam tak dobry start w Serie A, ale z drugiej strony wiem, że mam 26 lat, więc muszę się każdego dnia rozwijać wraz z zespołem – zaznaczył reprezentant Belgii.

Inter na chwilę znalazł się na szczycie tabeli. W każdym razie po wygranej Juventusu FC w derbach Turynu to właśnie aktualni mistrzowie Włoch zluzowali z Nerazzurrich z pierwszej pozycji. Lukaku jednak nie interesuje się rezultatami Starej Damy.

– Nie interesują mnie wyniki Juve. Dla mnie ważne jest to, że Inter wygrał. Wygraliśmy dzisiaj i to się liczy – skwitował Belg.

Komentarze