Milan potwierdził transfer utalentowanego Argentyńczyka

Luka Romero
Luka Romero IMAGO / Gruppo LiveMedia

Potwierdziły się medialnie doniesienia. Luka Romero został oficjalnie nowym zawodnikiem Milanu. Utalentowany argentyński skrzydłowy związał się z ekipą “Rossonerich” czteroletnim kontraktem.

  • Luka Romero wraz z końcem czerwca opuścił Lazio
  • Już wiadomo, że 18-latek został nowym zawodnikiem Milanu
  • Argentyńczyk związał się z nowym klubem czteroletnią umową

Oficjalnie: Luka Romero nowym zawodnikiem Milanu

Milan za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził transfer. Nowym zawodnikiem ekipy “Rossonerich” został Luka Romero. Nastoletni Argentyńczyk związał się z mediolańskim zespołem czteroletnim kontraktem i będzie występował na boisku z numerem 18.

Poprzednio Luka Romero bronił barw Lazio. Jednak stołeczny klub nie przedłużył z nim wygasającej umowy i musiał wraz z końcem czerwca opuścić Rzym. Wykorzystał to Milan, który sprowadził Argentyńczyka na zasadzie wolnego transferu. 18-latek jest zaliczany do grona najbardziej utalentowanych zawodników w swoim kraju. Już miał okazję nawet pojawić się zgrupowaniu seniorskiej reprezentacji mistrzów świata.

Luka Romero w minionej kampanii ligowej rozegrał zaledwie sześć spotkań, zdobywając jedną bramkę. Miało to miejsce w październiku w spotkaniu przeciwko Monzy.

Sprawdź także: Skrzydłowy Napoli na celowniku czołowego klubu Serie A

Komentarze