Utalentowany skrzydłowy Lazio zasili szeregi Milanu?

Luka Romero
Luka Romero PressFocus

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Luka Romero wkrótce może zasilić szeregi Milanu. Kontrakt argentyńskiego skrzydłowego z Lazio wygasa wraz z końcem sezonu, więc “Rossoneri” mogą negocjować bezpośrednio z nim oraz jego otoczeniem. Zdaniem Daniele Longo, jest duża szansa, aby 18-latek od przyszłego sezonu występował w czwartym zespole minionej kampanii.

  • Kontrakt Luki Romero z Lazio wygasa wraz z końcem czerwca
  • Jednak 18-latek może trafić do innego czołowego włoskiego klubu
  • Bowiem Milan jest zainteresowany sprowadzeniem Argentyńczyka

Luka Romero zamieni Rzym na Mediolan?

Z informacji przekazanych przez Gianlukę Di Marzio wynika, że Milan jest zainteresowany sprowadzeniem Luki Romero. 18-latek wkrótce będzie zawodnikiem bez klubu, bowiem wraz z końcem czerwca dobiegnie końca jego umowa z Lazio. Zainteresowanie Argentyńczykiem wyraziły również hiszpańskie zespoły.

Zdaniem włoskiego dziennikarza Daniele Longo, jest duża szansa na powodzenie tej transakcji. Ponoć Milan już pracuje nad sprowadzeniem Luki Romero i ustala warunki umowy. 18-latek jest uznawany za ogromny talent w Argentynie. Nie tak dawno otrzymał nawet debiutanckie powołanie na zgrupowanie seniorskiej reprezentacji swojego kraju.

Jednak przygoda Luki Romero w Lazio nie było do końca udana. W minionej kampanii ligowej 18-latek rozegrał zaledwie sześć spotkań, zdobywając jedną bramkę. Miało to miejsce w październiku w spotkaniu przeciwko Monzy.

Sprawdź także: AC Milan postara się zatrzymać gwiazdę linii pomocy

Komentarze