Milan pracuje nad wypożyczeniem byłego piłkarza Realu

Luka Jović
Luka Jović IMAGO / Domenic Aquilina

AC Milan jest bardzo blisko zakontraktowania Luki Jovicia. Serbski napastnik miałby dołączyć do “Rossonerich” z Fiorentiny w ramach rocznego wypożyczenia bez żadnych opłat. Oba kluby pracują nad zawarciem umowy w ostatnich godzinach okienka transferowego.

  • Luka Jović może wzmocnić atak Milanu
  • Serb dołączyłby do “Rossonerich” na wypożyczenie z Fiorentiny
  • Oba kluby pracują nad zawarciem umowy

Luka Jović będzie zdobywał bramki dla Milanu?

Jak wynika z informacji przekazanych przez Fabrizio Romano, Milan w ostatnich godzinach letniego okienka transferowego pracuje nad pozyskaniem Luki Jovicia. Reprezentant Serbii miałby dołączyć do “Rossonerich” w ramach rocznego wypożyczenia z Fiorentiny. Umowa między klubami nie przewiduje żadnych opłat.

Jeszcze dziś Milanowi wysypały się dwa transfery. Najpierw klub nie dogadał się z Mehdim Taremim, a później Sevilla zablokowała odejście Rafy Mira. Stąd “Rossonerich” zaczęli pracować nad wypożyczeniem zawodnika, który nie znajduje się w planach Vincenzo Italiano na ten sezon.

Luka Jović dołączył do Fiorentiny latem zeszłego roku w ramach wolnego transferu z Realu Madryt. 25-letni napastnik rozegrał w koszulce “Violi” 50 spotkań, w których zdobył 13 bramek oraz zanotował pięć asyst. Portal “Transfermarkt” wycenia Serba na 8 milionów euro.

Sprawdź także: Lazio ma nowego pomocnika. W przeszłości grał w Arsenalu

Komentarze