Lewy obrońca wróci do Juventusu? Wypożyczenie może zostać skrócone

Luca Pellegrini
Luca Pellegrini PressFocus

Wypożyczenie Luki Pellegriniego z Juventusu do Eintrachtu Frankfurt w najbliższym czasie może zostać skrócone. Lewy obrońca na chwilę wróciłby do Turynu, by następnie najprawdopodobniej powędrować na kolejną czasową transakcję.

  • Luca Pellegrini nie tak wyobrażał sobie pobyt w Juventusie
  • 23-latek większość czasu spędził na wypożyczeniach
  • Niewykluczone, że wkrótce defensor znów zmieni otoczenie

Lazio Rzym zainteresowane Luką Pellegrinim

Jak informuje Fabrizio Romano, Luca Pellegrini może przedwcześnie opuścić Eintracht Frankfurt, w którym miał przebywać na wypożyczeniu do końca aktualnego sezonu. Boczny defensor nieregularnie gra w barwach niemieckiego klubu, który podobno zastanawia się nad skróceniem jego pobytu na Commerzbank-Arena. 23-latek zatem musiałby wrócić do Juventusu, który w tym momencie raczej nie widzi dla niego miejsca w składzie.

Z pomocną dłonią do “Bianconerich” może wyjść Lazio Rzym, którego trenerem jest Maurizio Sarri. 63-letni szkoleniowiec to zwolennik umiejętności Luki Pellegriniego i chętnie przygarnąłby go na Stadio Olimpico. Na razie nie jest pewne, czy wypożyczenie wciąż perspektywicznego piłkarza do Eintrachtu Frankfurt zostanie skrócone. Ostateczna decyzja ma zostać podjęta w najbliższych dniach.

Jednokrotny reprezentant Włoch, który po ewentualnym wyjeździe z Niemiec mógłby spróbować nowego wyzwania, jest zawodnikiem Juventusu od lipca 2019 roku, kiedy to trafił na Allianz Stadium za 22 miliony euro z Romy, której jest wychowankiem. Później lądował na czasowych transakcjach w Cagliari Calcio, Genoi oraz Eintrachcie Frankfurt. Lewy obrońca dla “Starej Damy” rozegrał tylko 21 spotkań, w których zaliczył 1 asystę.

Luca Pellegrini podczas obecnej kampanii czternaście razy wybiegał na boisko. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 9 milionów euro.

Komentarze