Spalletti: Lozano musi grać dobrze, jeżeli chce transferu

Hirving Lozano
Hirving Lozano PressFocus

Luciano Spalletti odniósł się do słów Hirvinga Lozano przed nadchodzącym ligowym spotkaniem pomiędzy Interem a Napoli. Trener uważa, że meksykański zawodnik musi prezentować wysoką formę, by myśleć o transferze do większego klubu.

  • Hirving Lozano przyznał ostatnio, że chciałby trafić do klubu większego niż Napoli
  • Przez absencje w zespole Petronopei, Meksykanin może być niemal pewny występu przeciwko Interowi Mediolan
  • Luciano Spalletti uważa, że zawodnik musi osiągnąć szczyt z Napoli, by myśleć o przenosinach do większego klubu

Spalletti: Lozano otrzyma oferty z większych klubów, gdy zrobi wszystko dla Napoli

Hirving Lozano w ostatniej wypowiedzi wyznał, że jego ambicją jest trafienie do większego klubu niż Napoli. To może być problemem, zwłaszcza, że Meksykanin póki co nie wywalczył miejsca w wyjściowym składzie Petronopei. Przed nadchodzącym szlagierem przeciwko Interowi Mediolan, wypowiedział się Luciano Spalletti.

Na początku sezonu mieliśmy mało alternatyw. Sugerowanie, że nieobecność jednego z zawodników oznacza, że wygrasz lub przegrasz, nie jest dobrym podejściem do meczu – powiedział Włoch na temat absencji Matteo Politano i Diego Demme. – Nasi przeciwnicy są na tym samym poziomie, co my. Pojawią się trudności, ale musimy mieć odwagę, by stawiać im czoła. Nie możemy doczekać się podjęcia wyzwania – dodał trener Napoli.

Jeżeli chodzi o Lozano to naturalne, że każdy zawodnik ma ambicje w kontekście rozwoju. Mam nadzieję, że pod koniec sezonu dozna zainteresowania klubów, które uważa za większe niż Napoli. Będzie to bowiem oznaczać, że wykonał z nami wystarczająco dużo pracy, byśmy osiągnęli założone cele – skomentował słowa Meksykanina szkoleniowiec. – Dobrze, że gracze wiedzą, iż to zwycięstwa dają zawodnikom sławę. Jeśli drużyna przegra, nikt nie pyta, kto strzelił bramkę czy zanotował asystę – dodał.

Napoli spotka się z Interem już w niedzielę o godzinie 18:00. Oba zespoły dzieli w tabeli siedem punktów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze