Lotito: Trudno będzie zatrzymać Milinkovicia-Savicia

Sergej Milinkovic-Savic
Sergej Milinkovic-Savic fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Prezes Lazio, Claudio Lotito, przyznał, że trudno będzie utrzymać Sergeja Milinkovica-Savica w Rzymie na kolejny sezon, jeśli zawodnik zdecyduje się na transfer do innego klubu.

Czytaj dalej…

O Serbie głośno było już podczas poprzedniego okna transferowego. Wtedy jednak 24-latka udało się zatrzymać w Serie A i Milinkovic-Savic rozegrał kolejny sezon w barwach Lazio. Prezes rzymskiego klubu przyznaje jednak, że teraz może być bezradny.

– Ludzie nie mogę być zmuszani do wykonywania prac, których nie chcą. Nie można trzymać ich w środowisku, w którym czują się ciasno – powiedział Lotito w rozmowie z Corriere dello Sport.

– W zeszłym sezonie udało nam się oprzeć atakom innych klubów, ale w tym oknie transferowym mamy mniejsze pole manewru, gdyby zawodnik chciał odejść z Lazio – dodał.

– Milinkovic-Savic to jednak zawodnik, który wykazuje się wobec klubu szczerością i odpowiedzialnością, więc w jego przypadku wiem, że czuje się u nas dobrze. Zobaczymy co przyniesie przyszłość – podsumował.

Przypomnijmy, że Sergej Milinkovic-Savic znajduje się na celowniku Manchesteru United. W kontekście potencjalnego transferu media wymieniały także Paris-Saint Geramin oraz Juventus.

Komentarze