Doświadczony defensor związał się z Bologną nową umową

Lorenzo De Silvestri
Lorenzo De Silvestri IMAGO / Gruppo LiveMedia

Lorenzo De Silvestri nie ma zamiaru jeszcze kończyć kariery. Doświadczony włoski defensor związał się z Bologną nową umową, która będzie obowiązywała przez kolejny rok. 35-latek występuje w drużynie ze Stadio Renato Dall’Ara od 2020 roku.

  • Lorenzo De Silvestri nie myśli jeszcze o piłkarskiej emeryturze
  • 35-letni defensor związał się nową roczną umową z Bologną
  • Weteran włoskich boisk broni barw “Rossoblu” od 2020 roku

Oficjalnie: Lorenzo De Silvestri przedłużył kontrakt z Bologną

Bologna za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej poinformowała o przedłużeniu kontraktu z Lorenzo De Silvestrim. Nowa umowa doświadczonego Włocha z klubem będzie obowiązywała przez najbliższy rok. Thiago Motta, obecny szkoleniowiec “Rossoblu”, wciąż widzi miejsce w zespole dla wychowanka akademii Lazio.

Kilka tygodni temu pojawiły się medialne doniesienia, że kontrakt Lorenzo De Silvestriego z Bologną nie zostanie przedłużony i będzie mógł opuścić klub jako wolny agent. W zasadzie to 35-latek był przez 11 dni piłkarzem bez klubu, ale jednak będzie kontynuował swoją karierę na Stadio Renato Dall’Ara.

Sześciokrotny reprezentant Włoch w minionej kampanii rozegrał 15 spotkań na boiskach Serie A. Nawet raz udało mu się wpisać na listę strzelców, a miało to miejsce w rywalizacji przeciwko SSC Napoli w przedostatniej kolejce sezonu.

Sprawdź także: Sassuolo pozyska cel transferowy. W zamian odda dwóch zawodników

Komentarze