Milan ma na oku zawodnika Chelsea

Ruben Loftus-Cheek
Ruben Loftus-Cheek PressFocus

Milan już od jakiegoś czasu obserwuje sytuację Rubena Loftusa-Cheeka z Chelsea. The Blues latem spróbują spieniężyć kartę zawodniczą 27-latka, a jednym z kierunków dla pomocnika są właśnie Włochy.

  • Ruben Loftus-Cheek znowu jest łączony z Milanem
  • Chelsea nie powinna robić problemów z odejściem 27-latka
  • Pomocnik jest wyceniany na około 25 milionów euro

Ruben Loftus-Cheek wyląduje na San Siro?

Zgodnie z najnowszymi informacjami serwisu “Fichajes”, Ruben Loftus-Cheek podczas najbliższego letniego okienka transferowego najprawdopodobniej otrzyma od władz Chelsea zgodę na odejście. Jego usługami interesuje się włoski Milan. The Blues po zakończeniu sezonu będą chcieli spieniężyć karty zawodnicze kilku piłkarzy.

Wśród graczy, którzy mogą opuścić Stamford Bridge, znajduje się m.in. właśnie Ruben Loftus-Cheek. 10-krotny reprezentant Anglii jest wyceniany przez londyński klub na mniej więcej 25 milionów euro. Przypomnijmy, że Chelsea zimą dokonała kilku kosztownych wzmocnień, więc teraz w Londynie planowane są odejścia.

Ruben Loftus-Cheek to wychowanek akademii The Blues. Środkowy pomocnik w przeszłości ogrywał się na wypożyczeniach w Crystal Palace oraz Fulham.

27-latek w 23 spotkaniach trwającej kampanii zaliczył 1 asystę. Umowa Anglika z Niebieskimi wygasa 30 czerwca 2024 roku.

Komentarze