Lobotka dziękuje Spallettiemu i wbija szpilkę w Gattuso

Stanislav Lobotka
Stanislav Lobotka PressFocus

Stanislav Lobotka prawdopodobnie rozgrywa najlepszy sezon w swojej dotychczasowej karierze, a jego SSC Napoli pewnie zmierza po scudetto. Słowak w wywiadzie wyraził wdzięczność Luciano Spallettiemu i wbił szpilkę w Gennaro Gattuso.

  • Stanislav Lobotka na dobre wywalczył sobie miejsce w składzie Napoli
  • Luciano Spalletti uważa 28-latka za ważny element jego drużyny
  • Reprezentant Słowacji podziękował trenerowi za zaufanie

Lobotka podziękował Spallettiemu za zaufanie

Stanislav Lobotka jest jednym z najważniejszych zawodników w składzie SSC Napoli, które pewnie zmierza po scudetto, a także liczy się w Lidze Mistrzów. 43-krotny reprezentant Słowacji w wywiadzie dla “Sport24” przyznał, że Gennaro Gattuso w niego nie wierzył, a sytuacja zmieniła się po przyjściu Luciano Spallettiego, któremu dziękuje za zaufanie.

W przeciwieństwie do Gennaro Gattuso, Luciano Spalletti we mnie uwierzył. Mam zaufanie, wcześniej tak nie było, a teraz staram się dzięki temu rozwijać. Tak naprawdę nie spodziewałem się takiego sezonu po Napoli, prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Jesteśmy szczęśliwi, że idzie nam bardzo dobrze, to fantastyczne uczucie – powiedział Stanislav Lobotka.

Środkowy pomocnik opowiedział także ciekawą anegdotkę o Kvaradonie. – Nie znałem wcześniej Khvichy Kvaratskhelii, nie wiedziałem o nim nic. Pewnie znali go tylko w Gruzji, ale przyszedł do Napoli i pokazał, jakim jest wielkim talentem – stwierdził słowacki pomocnik.

Komentarze