Pomocnik Napoli uspokaja kibiców. “Chcę zostać”

Stanislav Lobotka
Stanislav Lobotka PressFocus

Stanislav Lobotka już od kilku miesięcy negocjuje z SSC Napoli przedłużenie kontraktu. Reprezentant Słowacji uspokoił jednak fanów lidera Serie A, mówiąc, że rozmowy przebiegają dobrze, a on sam chce pozostać w zespole.

  • Stanislav Lobotka jest istotnym elementem pędzącego po mistrzostwo Włoch Napoli
  • Słowak negocjuje z klubem przedłużenie kontraktu
  • 28-latek podkreśla, że chce pozostać w Neapolu

“Prowadzimy konkretne rozmowy” – Lobotka o krok od nowej umowy z Napoli

Stanislav Lobotka trafił do SSC Napoli zimą 2020 roku z Celty Vigo. Jego początek w nowym zespole nie był jednak spektakularny. W sezonie 2020/2021 był tylko rezerwowym, a choć jego rola wzrosła w kolejnej kampanii, wciąż nie odgrywał pierwszych skrzypiec. Obecnie jest jednak pewnym punktem wyjściowej jedenastki ekipy Luciano Spallettiego, która pewnie zmierza po wymarzone mistrzostwo Włoch.

Już od kilku tygodni reprezentant Słowacji negocjuje z Partenopei warunki nowego kontraktu. Obecny obowiązuje do 30 czerwca 2025 roku, ale Aurelio De Laurentiis już chce zapewnić sobie usługi piłkarza na dłużej. Choć 28-latek nie złożył jeszcze parafki pod umową, uspokoił kibiców z Neapolu.

Prowadzimy z klubem konkretne rozmowy. Znajdujemy się w dobrym punkcie negocjacji z Napoli. Chcę tu zostać – powiedział Lobotka. Fabrizio Romano przekonuje, że nowy kontrakt zwiąże piłkarza ze Stadio Diego Armando Maradona do 2027 roku z opcją przedłużenia o kolejny sezon.

Słowak rozegrał w trwającej kampanii 34 spotkania na wszystkich frontach. Zanotował bramkę i asystę w Serie A.

Czytaj więcej: Juventus zdecyduje się na drastyczny krok ws. Pogby?

SSC Napoli
Eintracht Frankfurt
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. marca 2023 21:03.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze