Lloris: Musimy skupić się na sobie

Hugo Lloris
Hugo Lloris fot. Grzegorz Wajda

Bramkarz Tottenhamu Hotspur Hugo Lloris stwierdził, że on i jego koledzy muszą się obecnie skupić na sobie i nie patrzeć na zespoły Manchesteru City i Liverpoolu.

Czytaj dalej…

Tottenham traci obecnie pięć punktów do liderującego Liverpoolu, po tym jak odniósł tylko jedno zwycięstwo w czterech pierwszych spotkaniach.

– Myślę, że w tej chwili czegoś nam brakuje. Przekonamy się jak to będzie wyglądało później w tym sezonie, bo w piłce sprawy toczą się bardzo szybko. Najważniejsze, że skupiamy się na sobie, na zdobywaniu punktów. Zobaczymy, gdzie jesteśmy w tabeli w kwietniu, czy w marcu – powiedział Lloris.

– Niestety nie mieliśmy takiego startu, jakiego oczekiwaliśmy, nawet jeżeli uzyskaliśmy dobre wyniki w wyjazdowych meczach z Manchesterem City i Arsenalem. Na pewno powinniśmy zagrać lepiej w meczu z Newcastle – kontynuować.

– Wszyscy wiem, jak ważne są mecze u siebie i kiedy mówię o spójności, musimy być w stanie wygrać tego typu spotkania. Teraz istnieje już przepaść między Manchesterem City i Liverpoolem, a nami – dodał.

Komentarze