Liverpool nie pozyska Wernera? Szansa dla klubów Serie A?

Timo Werner
Timo Werner fot. Grzegorz Wajda

Główny faworyt do pozyskania Timo Wernera z RB Lipsk w postaci Liverpoolu FC może wycofać się z wyścigu po piłkarza, czytamy na łamach The Mirror. Klub z siedzibą na Anfield Read jest gotowy maksymalnie przeznaczyć na tego typu transakcję 35 milionów euro. Tymczasem klauzula odstępnego w kontrakcie zawodnika ukształtowała się w wysokości 60 milionów euro.

Czytaj dalej…

Sternicy triumfatora ostatniej edycji Ligi Mistrzów od dłuższego czasu byli łączeni z tematem pozyskania reprezentanta Niemiec. Sam zawodnik też wydawał się najbardziej zainteresowany przeprowadzką do Liverpoolu, chociaż chętni na transfer Wernera są też decydenci Interu Mediolan i Juventusu FC.

Reprezentant Niemiec trafi pod skrzydła Conte lub Sarriego?

W związku z tym, że klub z Premier League może odpuścić temat transakcji z udziałem napastnika Byków, niewykluczone, że przed przedstawicielami Serie A rysuje się szansa na pozyskanie skutecznego piłkarza, mogącego zapewnić określoną liczbę trafień w sezonie.

Werner w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 39 spotkaniach, zdobywając w nich 30 bramek. Na koncie niemieckiego napastnika jest też 12 asyst.

Komentarze