Conte: Inter zasłużył na lepszy wynik

Antonio Conte
Antonio Conte fot. Grzegorz Wajda

Inter Mediolan we wtorkowy wieczór tylko zremisował 0:0 z Szachtarem Donieck. Po zakończeniu tego spotkania swojego rozczarowania nie ukrywał opiekun teamu z miasta mody. Nerazzurri zaliczyli w boju z ekipą z Ukrainy drugi remis z rzędu w Lidze Mistrzów.

Czytaj dalej…

Inter Mediolan według byłego selekcjonera reprezentacji Włoch zasługiwał na lepszy wynik niż bezbramkowy remis. Opiekun teamu z miasta mody pozwolił sobie na krótki komentarz na temat starcia z Szachtarem w rozmowie z UEFA.com.

– Muszę być rozczarowany końcowym wynikiem. Mieliśmy wiele sytuacji strzeleckich do strzelenia gola – mówił Conte.

– Graliśmy przeciwko drużynie trudnej do pokonania. Nasi rywale nastawili się na defensywną grę, podobnie jak to miało miejsce w boju z Real Madryt – kontynuował Włoch.

– Zagraliśmy ogólnie dobre spotkanie, utrzymując się długo przy piłce. Skupiliśmy się na grze w ataku, ale jednocześnie chcieliśmy powstrzymać Szachtara, gdy ten pozwalał sobie na kontry – mówił opiekun przedstawiciela Serie A.

– Myślę, że zasłużyliśmy na lepszy wynik, ale gratuluję Szachtarowi dobrego występu. To zespół, który jest aktualnie na czele naszej grupy z czterema punktami – skwitował Conte.

Tymczasem już 3 listopada mediolański team w hicie grupy B zmierzy się z Realem Madryt. Bój ten zaplanowany jest na Santiago Bernabeu. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowany jest na godzinę 21:00.

Komentarze