Morata: Chcemy iść na całość

Alvaro Morata
Alvaro Morata fot. PressFocus

Juventus FC od zwycięstwa zaczął rywalizację w Lidze Mistrzów, pozostawiając we wtorkowy wieczór w pokonanym polu Dynamo Kijów. Team z Piemontu pokonał ekipę z Ukrainy 2:0. Jednocześnie do zwycięstwa mistrzów Serie A poprowadził Alvaro Morata, który nie krył radość z tego powodu po zakończeniu spotkania.

Czytaj dalej…

Juventus FC wrócił na zwycięski szlak po niespodziewanym remisie z FC Crotone na krajowym podwórku. Andrea Pirlo tym samym od wygranej zaczął zmagania w elitarnych rozgrywkach, w czym pomógł mu napastnik, o którego “Maestro” zabiegał.

– Co roku jest nowa szansa na wygranie Ligi Mistrzów. Tym razem jest podobnie. Chcemy iść na całość – mówił Morata przed kamerą Sky Sport Italia.

– Naszym celem na spotkanie z Dynamem było zwycięstwo, aby dobrze zacząć rozgrywek. Zagraliśmy dobre zawody i ostatecznie wygraliśmy, co może cieszyć – kontynuował Hiszpan.

Morata został wypożyczony w trakcie ostatniego okienka transferowego do Juve z Atletico na rok z opcją transferu definitywnego. 27-latek jak na razie w szeregach Starej Damy w trakcie trwającej kampanii wystąpił w trzech spotkaniach, notując w nich trzy trafienia.

Dodajmy, że po wtorkowych spotkaniach w elitarnych rozgrywkach w tabeli grupy G turyński team plasuje się na drugiej pozycji. Na pierwszym miejscu jest FC Barcelona, która na Camp Nou rozbiła Ferencvaros aż 5:1.

Komentarze