Insigne wrócił do treningów z drużyną, Azzurri jeszcze mocniejsi

Lorenzo Insigne
Lorenzo Insigne fot. PressFocus

Lorenzo Insigne wrócił do treningów z drużyną, poinformowało SSC Napoli w swoim komunikacie. Włoski piłkarz będzie jednocześnie brany pod uwagę przez trenera Gennaro Gattuso przy ustalaniu kadry na spotkanie z AZ Alkmaar.

Czytaj dalej…

Lorenzo Insigne wrócił do zajęć z zespołem po wygranym starciu SSC Napoli z Atalantą BC. W miniony weekend Azzurri wygrali z zespołem z Bergamo aż 4:1, dzięki czemu mają po czterech kolejkach ligowych osiem punktów na koncie.

Aktualnie team z Kampanii przygotowuje się czwartkowe starcia Ligi Europy. Na drodze triumfatora ostatniej edycji Coppa Italia stanie AZ Alkmaar. Przedstawiciele Serie A pierwsze spotkanie rozegrają u siebie.

Przypomnijmy, że Włoch Insigne wrócił do treningów po kontuzji, której doznał pod koniec września, gdy w wygranym 6:0 boju z Genoą CFC musiał go zmienić po zaledwie 22 minutach Eljif Elmas.

29-latek w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w dwóch meczach Napoli, notując w nich jedno trafienie. Insigne ma kontrakt ważny z klubem z południa Włoch ważny do końca czerwca 2022 roku.

Komentarze