Talent Bolonii na celowniku Milanu i Juventusu. Agent potwierdza

Lewis Ferguson
Lewis Ferguson PressFocus

Lewis Ferguson wkrótce powinien zamienić Bolonię na dużo lepszy klub. Szkocki pomocnik znajduje się bowiem na celowniku Juventusu oraz Milanu, co potwierdził agent 23-latka.

  • Lewis Ferguson wzbudza zainteresowanie gigantów
  • 23-latek jest bardzo ważnym piłkarzem Bolonii
  • Jego sytuację monitorują władze Juventusu i Milanu

Juventus oraz Milan powalczą o Lewisa Fergusona

Media na Półwyspie Apenińskim już jakiś czas temu pisały o zainteresowaniu osobą Lewisa Fergusona ze strony najlepszych klubów z Włoch – Milanu i Juventusu. Teraz rewelacje prasy potwierdził agent zawodnika – Bill McMurdo. Wiele wskazuje na to, że 23-latek już latem zmieni pracodawcę.

Jest zainteresowanie ze strony Milanu oraz Juventusu. Pojawiły się pierwsze zapytania. Lewis zasługuje na to, co najlepsze. Szybko nauczył się języka, poznał nową kulturę. Jest bardzo profesjonalny, ma klasę. Myślę, że Bolonia jest gotowa na rozstanie się z Ferugsonem – powiedział menadżer.

Czterokrotny reprezentant Szkocji z powodzeniem występuje w koszulce Czerwono-Niebieskich od lipca 2022 roku, kiedy to trafił na Stadio Renato Dall’Ara za zaledwie 3,5 miliona euro z Aberdeen. Środkowy pomocnik bardzo szybko wkomponował się w drużynę prowadzoną przez Thiago Mottę i stał się jej bardzo ważnym zawodnikiem. Jego klubowym kolegą jest m.in. Łukasz Skorupski.

Lewis Ferguson w 18 spotkaniach obecnej kampanii strzelił 3 bramki. Portal “Transfermarkt” wycenia go na 4 miliony euro, choć wydaje się, że Bolonia może liczyć na dużo większy zarobek.

Komentarze