Zawodnik Bologni zastąpi wieloletnią gwiazdę Lazio?

Lewis Ferguson
Lewis Ferguson PressFocus

Według doniesień portalu “calciomercato.com”, Lazio jest zainteresowane sprowadzeniem Lewisa Fergusona z Bologni. “Biancocelesti” mogą pokusić się o transfer szkockiego pomocnika, jeśli latem z klubu odszedłby Sergej Milinković-Savić.

  • Lazio interesuję Lewisem Fergusonem z Bologni
  • Szkot miałby zastąpić w zespole Sergeja Milinkovicia-Savicia
  • Wieloletnia gwiazda “Biancocelesti” może latem zmienić klub

Lazio wyraziło zainteresowanie Lewisem Fergusonem

Z informacji przekazanych przez specjalizujący się w transferach włoski portal “calciomercato.com” wynika, że Lazio jest zainteresowane sprowadzeniem Lewisa Fergusona. Zawodnik Bologni miałby zastąpić na Stadio Olimpico Sergeja Milinkovicia-Savicia, który latem może odejść z klubu.

W trakcie minionego sezonu pojawiło się wiele spekulacji na temat przyszłości Sergeja Milinkovicia-Savicia w Rzymie, a media donosiły, że może to być wreszcie rok, w którym reprezentant Serbii opuści stołeczny klub. Na ten moment jednak brakuje informacji o jakimkolwiek zespole, który byłby zainteresowany 28-latkiem, ale władze “Biancocelesti” już mają na oku jego potencjalnego następcę.

Lewis Ferguson latem zeszłego roku trafił do Bologni z Aberdeen za 3.5 miliona euro. Szkot w swoim pierwszym sezonie na włoskich boiskach rozegrał 32 spotkania w rozgrywkach ligowych i siedmiokrotnie wpisał się na listę strzelców. Portal “Transfermarkt” wycenia w tej chwili 23-latka na 12 milionów euro.

Sprawdź także: AC Milan postara się zatrzymać gwiazdę linii pomocy

Komentarze