Lemos wkrótce trafi do Besiktasu?

Serie A
Serie A

Według najnowszych informacji włoskich mediów bliski opuszczenia US Sassuolo, jest Mauricio Lemos. Wszystko wskazuje na to, że zawodnik wkrótce zasili szeregi Besiktasu Smabuł.

Czytaj dalej…

Informacje na temat piłkarza Zielono-czarnych podała strona internetowa Gianluki Di Marzio, sugerując, że transfer zawodnika do tureckiego klubu jest bliski finalizacji.

Tymczasem odrobinę więcej wieści na temat transakcji podała Sky Sport Italia, która przekonuje, że Lemos ma trafić do Besiktasu na zasadzie transferu definitywnego.

Dodajmy, że środkowy obrońca trafił do Sassuolo na zasadzie wypożyczenia z UD Las Palmas w styczniu minionego roku. Po zakończeniu poprzedniej kampanii wypożyczenie piłkarza zostało przedłużone do końca czerwca 2019 roku. Niemniej fakt, że Urugwajczyk w tym sezonie zaliczył tylko trzy mecze w szeregach Neroverdich sprawił, że zawodnik ma zmienić klub.

Lemos w barwach Besiktasu ma zastąpić Domagoja Vidę, który według informacji włoskich środków masowego przekazu prowadzi rozmowy w sprawie transferu do AS Romy.

Komentarze