Bremer przeniesie się do Premier League? 40 mln euro na stole

Bremer
Bremer PressFocus

Leicester City wzięło na swój celownik Gleisona Bremera z Juventusu. Lisy podobno są w stanie zapłacić za środkowego obrońcę około 40 milionów euro.

  • Bremer jest łączony z Leicester City
  • Lisy szukają następcy Caglara Soyuncu
  • Angielski klub nie ma zamiaru oszczędzać

Bremer przymierzany do Leicester

Jak podaje “Calciomercato”, Leicester City bardzo poważnie myśli o sprowadzeniu Gleisona Bremera w letnim okienku transferowym. Angielski klub, który dzięki pieniądzom z praw telewizyjnych ma bardzo duże zasoby finansowe, jest skłonny zapłacić za stopera około 40 milionów euro. Nie wiadomo, jak na taką propozycję zareagowałby Juventus.

Lisy szukają nowego środkowego obrońcy, który zastąpi Caglara Soyuncu. Kontrakt tureckiego defensora wygasa już 30 czerwca 2023 roku i pewne jest, że umowa nie zostanie przedłużona. Były piłkarz Freiburga po zakończeniu kampanii ma za darmo przenieść do hiszpańskiego Atletico Madryt, z którym rozmawia już od kilku miesięcy.

Bremer występuje w zespole Starej Damy od lipca 2022 roku, kiedy to trafił na Allianz Stadium za 41 milionów euro z Torino, gdzie wyróżniał się na tle swoich kolegów z drużyny. Wcześniej grał w ojczyźnie dla Atletico Mineiro oraz Sao Paulo. Trzykrotny reprezentant Brazylii w obecnym sezonie rozegrał 24 spotkania i strzelił 2 bramki.

Kontrakt stopera z Bianconerimi wygasa 30 czerwca 2027 roku. Portal “Transfermarkt” wycenia Gleisona Bremera na 40 milionów euro.

Komentarze