Lazio wyprzedziło konkurencję. Finalizuje transfer gwiazdy Serie A

Domenico Berardi
Domenico Berardi Imago/Matteo Papini

Domenico Berardi od początku kariery występuje w Sassuolo, jednak gotowy jest wreszcie podjąć się nowego wyzwania. Dziennikarze Il Messaggero przekazali, że bliskie dopięcia transferu Włocha jest Lazio Rzym. Ujawniono szczegóły umowy między klubami. 

  • Lazio Rzym jest o krok od finalizacji transferu Domenico Berardiego
  • Włoch ustalił już warunki kontraktu, a my znamy szczegóły oferty Orłów
  • Wicemistrz Włoch uprzedził AC Milan i AS Romę, które również starały się o pozyskanie 28-latka

Berardi podejmie się nowego wyzwania w karierze

Domenico Berardi zakończył niedawno swój 11 sezon w barwach Sassuolo. 28-latek jest już wręcz częścią historii czarno-zielonych. Wiele źródeł twierdzi, że Włoch jest gotowy podjąć się nowego wyzwania i zmienić klub. O jego transfer mocno stara się Lazio.

Dziennikarze Il Messaggero zdradzili szczegóły negocjacji między klubami. Oferta Lazio opiewa na 20 milionów euro, a w transakcję ma zostać włączony również Matteo Cancellieri. Berardi uzgodnił już indywidualne warunki kontraktu z Orłami. Umowa ma obowiązywać cztery lata, a w Rzymie 28-latek będzie zarabiał 2.5 miliona euro za sezon.

Wiele wskazuje na to, że Lazio tym razem wyprzedziło konkurencję w postaci Milanu i Romy i sprowadzi cenionego w Serie A zawodnika. Domenico Berardi dla Sassuolo rozegrał 352 spotkania, w których zanotował 133 bramki i 91 asyst. Włoch jest też najlepszym strzelcem w historii drużyny.

Komentarze