Legenda Milanu broni letniego nabytku

Charles De Ketelaere
Charles De Ketelaere Pressfocus

Charles De Ketelaere kosztował Milan ponad 30 milionów euro. Belg na razie nie odnalazł się w klubie. W zwrot akcji wierzy Paulo Maldini.

  • Charles De Ketelaere nie potrafi pokazać swojego potencjału w Milanie
  • W umiejętności Belga wierzy Paulo Maldini
  • Włoch ufa 21-latkowi i daje mu czas na rozwój

Maldini wierzy w młodego gracza Milanu

Milan w letnim oknie transferowy łączony był z pozyskaniem wielu zawodników. Finalnie mediolańczycy byli zbyt aktywni i na San Siro trafiło tylko kilku graczy. Mistrz Włoch mnóstwo czasu i pieniędzy poświęcił bowiem na to, aby do drużyny Stefano Pioliego dołączył Charles De Ketelaere.

21-latek z Belgii zachwycał reprezentując Club Brugge, które przeciągało negocjacje z Milanem, aby uzyskać jak najwięcej za swoją ofensywną gwiazdę. Jak podaje portal Transfermarkt, piłkarz kosztował finalnie mediolańczyków 32 miliony euro. De Ketelaere nie sprawdził się jednak dotychczas. Belg rozegrał 18 meczów, w których na boisku spędził prawie 800 minut. W tym czasie zaliczył jedną asystę. W obronie piłkarz stanęła legenda Milanu.

On cierpi, to inne środowisko z różnymi naciskami. Ma większą wiedzę niż wcześniej. Podpisaliśmy pięcioletni kontrakt z Charlesem a nie pięciomiesięczny. Czekamy na niego, tak jak czekamy na Origiego. Mają wszystko, by być decydującymi zawodnikami. Mieliśmy wiele przykładów graczy, którym zajęło trochę czasu zrozumienie, co jest potrzebne do gry w Mediolanie – przekonywał Paulo Maldini.

Czytaj także: Milan pochwalił się zatrzymaniem swojej młodej gwiazdy

Komentarze

Comments 5 comments

Drogi przyjacielu Salamemdrze007 Wielki Inter w minionym okienku kupił J. Correa z Lazio za 30 milionów 😀 😉
Proponuję nadrobić trochę braków w wiedzy na temat Serie A 😀 😉
A Ty się tylko wyróżniasz wulgaryzmami i małym rozumkiem 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣