Nici z transferu Drągowskiego? Lecce finalizuje transfer bramkarza

Wladimiro Falcone
Wladimiro Falcone IMAGO / LaPresse

Bartłomiej Drągowski prawdopodobnie jednak nie trafi do Lecce. Klub ze Stadio Via del Mare bowiem jest bliski sprowadzenia ponownie Wladimiro Falcone, jednak tym razem na stałe. Koszt transferu włoskiego bramkarza z Sampdorii ma wynieść 3 miliony euro – donosi Nicolo Schira.

  • Lecce dogaduje wykup Wladimiro Falcone
  • Koszt transferu bramkarza z Sampdorii wyniesie 3 miliony euro
  • Przyjście Włocha oznacza, że Bartłomiej Drągowski raczej nie trafi na Via del Mare

Wladimiro Falcone o krok od przenosin do Lecce

Z informacji przekazanych za pośrednictwem mediów społecznościowych przez Nicolo Schirę wynika, że Lecce lada moment pozyska Wladimiro Falcone. Transfer włoskiego bramkarza z Sampdorii jest niemalże już dogadany, a szefostwo “Giallorossich” zapłaci za niego 3 miliony euro.

Wladimiro Falcone już w minionym sezonie występował w Lecce. Włoch spisywał się na tyle dobrze, że otrzymał powołanie za zgrupowanie reprezentacji Włoch. W sezonie 2022/23 rozegrał łącznie 39 spotkań w zespole ze Stadio Via del Mare. Udało mu się nawet sześciokrotnie zachować czyste konto.

Transfer Wladimiro Falcone na stałe do Lecce oznacza, że prawdopodobnie już działacze tego klubu odpuszczą sobie temat Bartłomieja Drągowskiego. Polski bramkarz przygotowuje się do nowego sezonu ze Spezią i bardzo możliwe, że będziemy go oglądali na zapleczu Serie A.

Sprawdź także: Problemy Lazio. Milan ruszył po ich cel transferowy

Komentarze