Transferowa ofensywa na Stadio Via del Mare

Wladimiro Falcone
Wladimiro Falcone PressFocus

Jak donosi włoski dziennikarz Nicolo Schira, wkrótce Lecce sfinalizuje dwa transfery. Będą to wykupy Wladimiro Falcone oraz Lorenzo Colombo z ich pierworodnych klubów. Obaj odegrali na wypożyczeniu w niedawno zakończonym sezonie ważną rolę w zespole Marco Baroniego.

  • Lecce wkrótce dopnie szczegóły dwóch transferów
  • Chodzi o Wladimiro Falcone oraz Lorenzo Colombo
  • Obaj zawodnicy odegrali w ubiegłym sezonie ważną rolę na Stadio Via del Mare

Lecce dopina szczegóły transferów

Z informacji przekazanych przez Nicolo Schirę wynika, że Lecce wkrótce dopnie szczegóły dwóch transferów. Chodzi o zawodników, którzy niedawno zakończony sezon spędzili na wypożyczenie w zespole Marco Baroniego. Ci piłkarze to Wladimiro Falcone oraz Lorenzo Colombo, który ostatecznie może wylądować w jeszcze innym klubie.

Wladimiro Falcone ma za sobą fantastyczne rozgrywki Serie A. Dobra dyspozycja między słupkami sprawiła, że Roberto Mancini dał szansę 28-latkowi z Rzymu, powołując go na zgrupowanie reprezentacji Włoch. Lecce będzie musiało zapłacić 3 miliony euro za wykup bramkarza z Sampdorii.

Natomiast Lorenzo Colombo zakończył debiutancki rok w Serie A z dorobkiem pięciu trafień oraz dwóch asyst. Koszt wykupu 21-letniego napastnika z Milanu będzie wynosił 2.5 miliona euro, ale “Rossoneri” prawdopodobnie skorzystają z opcji pierwokupu za wyższą kwotę o pół miliona euro.

Sprawdź także: Niechciany napastnik opuści Atalantę Bergamo

Komentarze