Leao wyjaśnia swoją przyszłość. Ustne porozumienie

Rafael Leao
Rafael Leao fot. PressFocus

Rafael Leao zostanie na dłużej w Milanie. Władze klubu osiągnęły z Portugalczykiem ustne porozumienie i niebawem ogłoszą przedłużenie kontraktu – informuje Relevo.com.

  • Milan doszedł do porozumienia z Rafaelem Leao w sprawie nowej umowy
  • Portugalczyk będzie inkasował około 5 milionów euro za sezon gry
  • Wkrótce dojdzie do oficjalnego ogłoszenia

Milan zatrzymuje gwiazdora

Od kilku miesięcy Milan prowadził intensywne prace nad zatrzymaniem Rafaela Leao w zespole. Największy gwiazdor Rossonerich cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na rynku i sam nie był pewny, jak zaplanować swoją najbliższą przyszłość. Najmocniej kusiła go Chelsea, która złożyła nawet mistrzom Włoch oficjalną ofertę.

W pewnym momencie wydawało się, że ofensywny zawodnik po sezonie opuści barwy Milanu. Teraz jednak staje się jasne, że współpraca będzie kontynuowana. Portal Relevo.com informuje, że obie strony doszły do ustnego porozumienia, a warunki niebawem zostaną przelane na papier i podpisane.

Na mocy nowej umowy Leao będzie inkasował około pięć milionów euro za sezon gry. Dodatkowo może liczyć na atrakcyjne premie sportowe i sporą kwotę za samo złożenie podpisu.

Mistrzowie Włoch tym samym zabezpieczą się na najbliższe lata. Brak porozumienia skutkowałby koniecznością sprzedaży gwiazdora w najbliższym okienku transferowym.

Zobacz również: Abraham łączony z wielkimi markami. Rozstanie z Romą coraz bardziej prawdopodobne

Komentarze